Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


bary_mleczne:kolobrzeg

Bary mleczne w Kołobrzegu

miasto: Kołobrzeg
nazwa: Bar Mleczny Alka II
adres: ul. Wschodnia 3 Kołobrzeg przy trasie głównej na Koszalin (94) 352 96 58 mapka
przykladowe ceny: pierogi ruskie- 4,68 zł.zupa pomidorowa-1,90 zł schabowy-4,80zł
opis:
Hubert uważa, że: bar nieestetyczny, jedzenie niesmaczne, zupy zimne, pierogi z wylatującym farszem, ziemniaki niedogotowane pastewne a ceny powalające taka drożyzna. W stosunku do zeszłego roku bar zepsuł się o 1%Menu dostępne w internecie!!
Z kolei Lennka ma inne zdanie: W ŻYCIU!!! Właśnie w tym barze stołowałam się w sierpniu tego roku podczas pobytu nad morzem. Bardzo mi obiadki smakowały, takie domowe i niedrogie ( porównując dania w różnych restauracjach kołorzeskich). POLECAM BAR ALKA. Na kieszeń studenta, młodych co się jeszcze nie dorobili, ale i rodzin z dziećmi, które nie chcą wydać fortunę.
Inny anonimowy informator też się nie zgadza: nie zgodze sie z hubertem, byłam na wakacjach w Kołobrzegu i stołowałam sie tan przez dwa tygodnie, po pierwsze tanio, taniocha!! ( a to dla studenta bardzo ważne) po drugie smacznie, jedzenie domowe, Hubert napisał że bar nieestetyczny - bzdura , urządzony bardzo fajnie, wszystko nowe i czyste , w przeciwienstwie do innych kołobrzeskich barów, nie spotkałam się z tym ,żeby zupa była zimna, przecież nalewają ją prosto z garnka stojącego w podgrzewaczu, mi się podobało - DUŻY PLUS dla tego baru. godziny otwarcia: pn-pt 9:00-19:00, sob.9:00-17:00, niedz.10:00-16:00
informator: Hubert, Lennka, Mira
aktualizacja: 2006.08.25

miasto: Kołobrzeg
nazwa: bar mleczny
adres: ul. Ogrodowa (chyba) koło wylotówki na Koszalin
przykladowe ceny: takie jak w innych barach mlecznych :)
opis:
godziny otwarcia:
informator: skuter
aktualizacja:

Powrót do listy miast

bary_mleczne/kolobrzeg.txt · ostatnio zmienione: 2009/05/03 09:58 (edycja zewnętrzna)