Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


bary_mleczne:koszalin

miasto: Koszalin
nazwa: Bar Kot
adres: Zwycięstwa 166, niedaleko liceum broniewskiego.
przykładowe ceny: zupy 2 do 3 zł naleśniki (z serem, dżemem, czymśtam jeszcze, ale już nie pamiętam) ok.5zł, pierogi, z mięsem, kapustą i grzybami i ruskie 4,80zł, leczo 6,90zł, surówki ok 2 albo 3 zł, duży wybór kotletów, po około 6 lub 7 złotych, są też zestawy po 11zł, jakieś mięso, frytki i cocacola.
opis:Nie do końca bar mleczny, ale chyba można zaliczyć. Surówki w lodówce przy barze. Jedzenie dobre, tylko pierogi z kapustą szwankują. Wystrój nowy to znaczy, kolorowe menu nad barem, ciemno brązowe barowe stoliki- ławki są przymocowane do stołów, wygląda to tak, jakby za mało miejsca żeby usiąść na ławce, ale spoko, wszystko jest dobre. Na ścianach i oknach narysowane farbkami witrażowymi koty. Raczej nie ma meneli, często przychodzą rodziny z dziećmi. W godzinach obiadowych bardzo duży ruch, ludzie ledwo mieszczą się w barze. Można brać jedzenie na wynos, ale trzeba zapłacić za opakowania. Do wyboru: sztućce plastikowe i zwykłe. Obsługa młoda i ładna… :) Można spokojnie zajrzeć przez małe okienko w drzwiach do kuchni. Minusy: baaaaaaardzo mało miejsca biorąc pod uwagę ruch, 7 stolików, trzy czteroosobowe a reszta dwu. Poza tym, ludzie nie odnoszą brudnych talerzy i śmieci ze stolików, sam musiałem wynosić talerze i butelkę po tymbarku ;)Na stołach puste solniczki i pojemniki na serwetki.
godziny otwarcia: spisałem, poniedziałek - piątek 8-20, sobota 12-18, niedziela 12-18
informator: kttn
aktualizacja: 9 września 2007

miasto:Koszalin
nazwa:Bar „Osiedlanka”
adres:rzemieślnicza, na osiedlu, naprzeciwko białego kościoła.
przykładowe ceny: pierogi 4,20 zł, w 2004r kaszka manna z sokiem 1,60zł.
opis: Jadłem tam daaaawno. Ostatnio tylko zajrzałem, dużo miejsca, drewniane ławki i stare krzesła ze sklejki, sala wygląda jak klasa szkolna. Wydają jedzenie zza lady, trzeba się porządnie nastać w kolejce. Lodówka z sałatkami. Dużo meneli i starszych eleganckich ludzi :), często przychodzą policjanci. Jak remontowano bloki w pobliżu, to gościli tam robotnicy. Bar średnio przyjemny, mimo że duży to dość obskurny ze względu na towarzystwo.
godziny otwarcia: poniedziałek-sobota 10-16 niedziele i święta nieczynne
informator:kttn
akutalizacja: 9 września 2007

bary_mleczne/koszalin.txt · ostatnio zmienione: 2008/02/21 11:26 (edycja zewnętrzna)